ISLOYAL - poczuj wzrost sprzedaży
przez umacnianie więzi z Gościem

Czym jest ISLOYAL?

Jak to działa? / Gość otrzymuje za pomocą systemu ISLOYAL voucher na określoną przez Ciebie korzyść. Może to być na rabat, gratis... słowem wszystko, co tylko uznasz za odpowiednie dla Ciebie i dla Twojego Gościa.

Voucher obowiązuje przez ustalony przez Ciebie okres czasu, co powoduje podniesienie tzw. "temperatury zakupu". Przestajesz być anonimowy, przestajesz być "ceną", a zaczynasz być rozpoznawany jako Ty.

Dzięki temu, Gość korzysta z zakupu bezpośrednio w Twojej recepcji lub na Twojej stronie internetowej. Kupuje u Ciebie, zna Twoją nazwę, zna imię recepcjonisty, zna Twoje dane adresowe i myśli o Tobie, a nie o pośredniku.

Vouchery są ponadto numerowane i mają określoną ważność, a po upływie ważności możesz dać Gościowi kolejną szansę poprzez przedłużenie ważności Vouchera o dowolny okres czasu. Znowu szansa na punkt dla Ciebie.

Warto również dodać, że wszystkie vouchery zapisują się w systemie, dzięki czemu wiesz co, komu i kiedy wysłałeś, wraz z możliwością generowania raportów. Następnie cieszysz się zwiększonym przychodem!

Jak to wygląda? / Na Twojej stronie internetowej (zarówno głównej, jak i podstronach) umieszczamy przycisk "odbierz bezpłatny voucher". Dostosowujemy go do kolorystyki i projektu Twojej strony - to od Ciebie zależy, czy chcesz aby był dyskretny czy np. w kontrastowym kolorze.

Po kliknięciu na przycisk "odbierz bezpłatny voucher", na ekranie pojawia się dodatkowe okno (tzw. pop-up), gdzie Klient wypełnia bardzo prosty formularz i pobiera voucher na swoje urządzenie. W wersji dla Klientów, którzy już w obiekcie nocowali, voucher wysyłany jest przez pracownika hotelu na adres e-mail wraz z podziękowaniem, lub wręczany osobiście przy wymeldowaniu.

Aby zapanować nad wysyłkami, zgodami Klientów i upływem terminów voucherów, pomocny jest wygodny i prosty w obsłudze system CMS.

2+2=5, czyli Ekonomia Lojalności / Spójrz jak to działa: dajesz korzyść, która jest mniejsza niż prowizja - Ty zarabiasz więcej, Gość dostaje więcej i do tego bezpośrednio od Ciebie. Czy nie tak powinna wyglądać dobra inwestycja?

Jeden system, lecz dwa programy / Nasz system pozwoli skierować Gościa bezpośrednio do Ciebie w dwóch kluczowych momentach: przed zakupem oraz po wyjeździe. Dzięki temu Twoje szanse rosną!

Pozyskanie nowego Klienta / Doskonałe narzędzie do przechwycenia niezdecydowanego Gościa. Działasz na etapie podejmowania decyzji o zakupie. Gość otrzymuje od Ciebie voucher, który sam sobie drukuje odwiedzając Twój serwis internetowy – pamiętaj, niemal każdy Gość przed kupnem noclegu u Ciebie, niezależnie od serwisu, w którym dokona zakupu – odwiedzi najpierw Twoją stronę internetową. To jest ten moment!

Ponowne pozyskanie Klienta / Gość kupił nocleg u pośrednika? Nie szkodzi! Tak łatwo się nie poddamy – za pomocą naszego systemu powiadomisz go, że następnym razem uzyska u Ciebie i to bezpośrednio od Ciebie świetne, specjalne warunki pobytu. Po prostu wyślij mu voucher razem z podziękowaniem za pobyt. Piękna, trwała i wartościowa pamiątka, której Twój Gość nie będzie chciał się pozbyć!

Powrót do lojalności / Duża konkurencja oraz wybór obiektu poprzez portale zestawiające wiele ofert nie służą lojalności. Podczas planowania wyjazdu np. do Trójmiasta, Gość wybiera na takim portalu "Hotel z Trójmiasta". Przyjeżdża, podaje nazwę portalu rezerwacyjnego, nocuje, wyjeżdża... I nie planuje powrotu do Twojego hotelu. Dlaczego? Bo emocje, wysiłek i przyjemność związaną z noclegiem ulokował w marce portalu rezerwacyjnego. My mówimy – daj mu coś materialnego, coś co spowoduje, że będzie wracał właśnie do Ciebie. Będzie to coś, co zmotywuje go do zakupu i spowoduje, że będzie Cię pamiętał. Mało tego – będzie to miał na swojej poczcie elektronicznej i będzie chciał to mieć!

Otwieramy Gościom oczy / Im więcej konkurencji masz w pobliżu, tym więcej opcji ma Twój Gość. W jego strategii wyboru zaczyna dominować cena - wybiera to co tańsze, to co mu "revenue manager" z konkurencyjnego obiektu poda w cenie o kilka złotych niższej. Lojalność przestaje się liczyć, a zaczyna się licytacja, która powoduje że pokoje oddawane są za coraz mniejsze pieniądze. My mówimy "stop"! Wyjdź z tej ligi i zaproponuj coś materialnego! Prześlij swojemu potencjalnemu Gościowi voucher i spowoduj by kupił na Twojej stronie - wyróżnij się i wygraj!

Twój wysiłek, Twój Obiekt, Twoja praca... więc nagroda niech również będzie Twoja! / Ty decydujesz, jaką korzyść oddasz w voucherze – to wspaniały gest, który jest Twoim prezentem i Twoją zasługą. Ty jesteś tym miłym wspomnieniem z pobytu i to właśnie Ciebie Gość będzie polecał swoim znajomym!

Przede wszystkim prostota / Nasze systemy są tak proste, że nie wymagają więcej niż półgodzinnego szkolenia. Pół godziny i już wiesz jak to robić, pół godziny i już skutecznie możesz zwiększać przychód!

Idea, która działa / Według badań pozyskanie nowego Klienta jest nawet 6x droższe niż utrzymanie dotychczasowego. Nasz program pozwala wykorzystać potencjał powracającego Klienta, ale – co bardzo ważne – również tego Klienta, który styka się z Twoją ofertą po raz pierwszy!

Oczywista oczywistość / Twoi Goście nie mają czasu na komplikacje. Chcą wiedzieć co dostaną, kiedy i dlaczego, co ma wynikać wprost z oferty. Dlaczego? Ponieważ już wiele razy rozczarowali się takimi "promocjami", gdzie wymarzyli sobie np. zabieg, a potem okazało się, że "tego zabiegu akurat nie ma w promocji". My stawiamy na jasność przekazu – Gość otrzymuje konkretną korzyść w konkretnym czasie, po wykonaniu konkretnej akcji. Bez niedomówień, bez rozczarowań, bez zbędnych obostrzeń.

W zgodzie z RODO / Projektując nasze systemy uwzględniliśmy przepisy RODO o zapewnieniu bezpieczeństwa przetwarzania danych na etapie projektowania. Dzięki temu regulaminy programu są krótkie, czytelne i proste, a Twój Gość wie po co i dlaczego zgadza się na udostępnienie adresu e-mail. To powoduje, że Goście w programie uczestniczą chętnie, a Ty będziesz mógł panować nad bezpieczeństwem danych.

Serdecznie dziękujemy Hotelowi Amadeus**** oraz firmie JAN-POL S.A.
za wyrażenie zgody na umieszczenie wizerunku hotelu w ramach niniejszej wizualizacji.

System dostarcza TITUTO Sp. z o.o. we współpracy z KMKS Kamil Sapeta.